עבודה באמסטרדם

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
משכורת: 30K בחודש
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה באמסטרדםעבודה באמסטרדם

ברוב מדינות העולם,  אנשים מסיימים תיכון ומתחילים את החיים הבוגרים שלהם. הם לוקחים אולי שנה חופש לחשוב מה בדיוק הם היו רוצים לעשות ואיך הם מדמיינים את העתיד שלהם לטווח הקרוב ולטווח הרחוק, ומתחילים לרכוש הכשרה מקצועית או ללמוד לימודים באוניברסיטה או בקולג' (תלוי במדינה) לפני גיל עשרים. בישראל, כמו שכולנו יודעים, זה לא בדיוק המצב. המסלול של המתבגר והבוגר הישראלי עוברת לרוב דרך צה"ל. נשים משתחררות בגיל עשרים או עשרים ואחד וגברים בגיל עשרים ואחד או עשרים ושתיים. כלומר, יש פער ממוצע של שנתיים – שלוש בין הבגיר הישראלי הממוצע למקבילו שבאירופה, ארצות הברית או אוסטרליה. יש במצב הזה חסרונות – כי הצעירים מהמדינות האחרות מתחילים יותר מוקדם, אבל יש הסכמה גורפת בישראל שדווקא המסגרת הנוספת שהיא השירות הצבאי, מעניקה יתרון מסוים של בגרות וניסיון בחיים שכל כך חסרות לצעירים ממדינות זרות.
אלא שבצה"ל לא מרוויחים כל כך הרבה כסף, ואם נתעמק בזה רגע, החוויה שם יכולה להיות לא הכי מהנה בלשון המעטה. לכן לישראלים רבים חשוב 'לבלוע' את העולם אחרי שהם משתחררים מצה"ל, והם רוצים להרוויח הרבה ולעבוד הרבה. ובכן, יותר ויותר ישראלים מגלים את העבודה בחוץ לארץ. היא מצליחה לשלב סכומי כסף גדולים שאי אפשר להרוויח בארץ בלי הכשרה מקצועית, וגם חוויה בינלאומית שעונה על הצורך הכה מובן לגלות עולם ולהשתחרר קצת. אם פעם היה נהוג לחשוב שרק בארצות הברית אפשר למצוא את הקרקע המתאימה לכך, היום זה ממש לא נכון. אם תחשבו על זה, איזה מקום יהיה יותר מתאים עבורכם לעבודה בחו"ל מאשר עבודה באמסטדרם? 

 

על איזו עבודה מדובר? 

חשוב לזכור שאם אין לכם דרכון אירופאי אתם נחשבים עובדים זרים בהולנד, ואתם יכולים לעבוד בעיקר בעבודות כאלו. ניתן לבחור עבודות כפיים, טיפול באנשים מבוגרים ומיני עבודות כאלו – אבל הן לא בהכרח יהיו העבודות המשתלמות ביותר. לרוב, העבודה המשתלמת ביותר היא מכירות. הישראלים מתמחים במכירה לעגלות כבר שנים רבות, וישנן חברות ישראליות המתמחות במכירה בהולנד. אתם תשובצו בקניון גדול והומה אדם ברחבי אמסטרדם ותתחילו למכור. 

מוצרי טיפוח וביוטי, ציורי שמן ומוצרי אומנות, מוצרי בריאות ועוד מגוון פריטים יהיו הדברים שתמכרו בעגלות באמסטדרם. בכל אירופה ידוע שההולנדים הם אנשים חביבים מאד, בעלי תרבות צריכה גבוהה (כלומר הם אוהבים להוציא כסף, ויש להם הרבה ממנו), ורוב התושבים שם מדברים אנגלית ברמה גבוהה מאד, כי אמסטרדם היא עיר המושתתת על תיירות – היא אחת הערים המתוירות ביותר בעולם. 

אז מה זה בעצם עבודה בעגלות? 

עבודה בעגלות היא עבודת מכירה לכל דבר ועניין.  במשך שישה ימים בשבוע אתם קמים בבוקר ומתחילים את היום בקניון כלשהו באמסטרדם. המטרה שלכם היא למכור כמה שיותר – ויש לכך תמריץ. על כל מכירה שאתם עושים אתם מקבלים עמלה נאה. זאת אומרת שככל שתמכרו יותר כך תקבלו צ'ק גדול יותר בסוף החודש. זוהי השיטה של בעלי העגלות לגרום לכם למכור ברמה הגבוהה ביותר. הסכומים יכולים להגיע עד לאזור שבעת אלפים דולר בחודש ( פחות או יותר, הכל תלוי בקצב המכירות שלכם). משמרת עבודה ממוצעת אורכת בין שמונה לתשע שעות. 
בעלי העגלות הישראליות הם כולם ישראלים, וגם שאר העובדים הם ישראלים. כשתנחתו בדרך כלל יגיע נהג וייקח אתכם לדירה שהכינו עבורכם מראש. בדירה מתגוררים אתכם עוד ישראלים שגם הם כנראה עובדים בעגלה שלכם. היתרון בזה הוא אדיר, כי אתם בעצם הופכים לקהילה ישראלית קטנה שגרה יחד ועובדת יחד. הנחיתה הופכת להיות רכה כמו כרית נוצות, והאלמנט של לחיות בארץ זרה הופך להיות הרבה פחות מפחיד והרבה יותר מרגש.
כמובן שישנם אנשים שפחות רוצים את חווית הקהילה הישראלית, וזה בסדר גמור. כל אחד רשאי לעשות מה שהוא רואה לנכון מחוץ לשעות העבודה. אם אתם רוצים להתערות בתוך הקהילה המקומית – לכו על זה. רק זכרו לא לפגוע בעבודה שלכם בעגלות. בסופו של דבר, מלבד האספקט הברור והגדול של ההנאה ממגורים במדינה אחרת, באתם  לכאן כדי לעבוד וחשוב שתזכרו שזו המשימה העיקרית שלכם.ואם אני לא יודע הולנדית? 

זה לא נורא. אין כמעט ישראלים שיודעים הולנדית לפני הגעתם להולנד, אבל הם עדיין מסתדרים שם ומרוויחים סכומים נאים. ההולנדים הם בעלי מזג נינוח ולא יהססו לפצוח אתכם בשיחה נעימה באנגלית שוטפת, שבסופה יקנו ממכם בסכום נאה את המוצרים שאתם מוכרים בעגלה שלכם.
בנוסף, כמו שכבר כתבנו אמסטרדם היא אחת הערים המתוירות ביותר בעולם. כמות מטורפת של תיירים מגיעים אליה בכל שנה ושוטפים את הקניונים ומרכזי הסחר. התיירים האלו מתקשרים באנגלית, ולא אכפת להם שאתם לא יודעים את השפה המקומית. תיירים הם עם בזבזן במיוחד, הם נמצאים במצב של טיול שמאפשר להם להוציא כסף בקלות רבה יותר, והם יכולים להגדיל משמעותית את מחזור הרווחים החודשי שלכם.
יתרון נוסף בתיירות אל אמסטרדם היא שבגלל אופי העיר, התיירים זורמים אליה כל השנה. ככה המשכורת החודשית שלכם יכולה להישאר גבוהה יחסית לאורך תקופה ולא רק בחודשי הקיץ ההומים גם ככה. 

קצת על אמסטרדם


זוהי עיר של חופש וחגיגה. פאבים רבים ברחובות, מועדונים, מקומות חוקיים לצריכת קנאביס (ועוד) ועוד שלל חוויות שאפשר לחוות רק שם. דמיינו שאתם יוצאים למסיבה טובה באמסטרדם פעם בשבוע, יושבים בבית קפה הולנדי קלאסי או הולכים להופעות של אמנים שלא חושבים בכלל להגיע לישראל.  למה לכם לפנטז על חופשה פעם בשנה כשאפשר לחפוש בעיר הנפלאה והציורית הזו כל שבוע?
אנחנו לא נכביר במילים על העיר, מאד קל לבדוק את זה בעצמכם. מבטיחים שתמצאו את הנישה שלכם בעיר הנהדרת הזו מאד בקלות.

עבודה באמסטרדם
אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש?
השאירו פרטים!

החזון שלנו

חברת BEST JOB מציאת עבודה בחול היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של משרות בלתי מקצועיות בכל רחבי העולם. החברה מציעה עבודות בארה"ב, אירופה, קנדה, אוסטרליה, יפן, דרום אפריקה ומדינות נוספות ברחבי העולם. כמו כן, מציעה החברה עבודות בתחום המכירות, עבודות פיזיות, עבודה בעגלות ועבודה בתחום האבטחה.

-Bestjob-

מאמרים אחרונים
עבודה בהולנד
עבודה בהולנד

עבודה בהולנד השלב בין השחרור מהצבא לתחילת ההכשרה המקצועית או הלימודים באוניברסיטה הוא שלב מרגש מאד בחיים של כל אדם. הסיבות לכך רבות ומגוונות, אבל

קרא עוד »
עבודה בקפריסין 
עבודה בקפריסין 

אם אתם צעירים חסרי ניסיון מקצועי, יש לכם הזדמנות לעבוד ולהרוויח הרבה כסף לפני שתתחילו ללמוד או תמצאו עבודה לטווח ארוך. אם אתם גם רוצים

קרא עוד »
עבודה בברצלונה
עבודה בברצלונה

עבודה בברצלונה הקונספט של שירות צבאי אחרי התיכון הוא המצאה ישראלית. נכון, ישנן עוד כמה מדינות (אנחנו כמובן מדברים על מדינות מערביות) בהן ניתן למצוא

קרא עוד »
עבודה בשוויץ 
עבודה בשוויץ 

עבודה בשוויץ  ישראלים רבים רוצים לטרוף את העולם אחרי שהם משתחררים מהצבא, ואין דבר יותר מובן מזה. אחרי שתי עשרה שנות לימוד בתיכון ושנתיים או

קרא עוד »

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>