עבודה בסינגפור 

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
משכורת: 30K בחודש
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה בסינגפור עבודה בסינגפור 

צמד המילים 'עבודה בסינגפור' לא מתחבר ביחד באופן אוטומטי לרוב הישראלים. מרביתנו מכירים את המדינה הזו כיעד תיירותי לכל דבר ועניין השוכן באסיה, ושרבים מהמטיילים למזרח הרחוק אחרי הצבא מגיעים לשם ונהנים מאד. אבל יותר ויותר אנשים נחשפים אל התעסוקה הפוטנציאלית בסינגפור ומבינים את היתרונות הרבים הטמונים בה. כאן נכתוב לכם בדיוק מה קורה בסינגפור והאם ואיך כדאי לכם להתחיל לעבוד שם. 

 

קצת על סינגפור

סינגפור היא עיר מדינה קטנה יחסית בדרום מזרח אסיה. למרות גודלה הזעיר היא צפופה מאד, וחיים בה כחמישה מיליון תושבים. למרות שהיא לא גדולה בלשון המעטה, היא גורם חשוב בכלכלה העולמית, והתושבים בה הם עשירים באופן יחסי. 

סינגפור היא יעד תיירותי במזרח לכל דבר ועניין, ובצדק רב יש לומר. יש בה אינספור אטרקציות, חוויות אפשריות והרבה מה לעשות. אפשר לטייל שם שבועות ארוכים ולא להשתעמם.

 

למי כדאי לעבוד בסינגפור? 

המעבר מתאים במיוחד לישראלים אחרי צבא, ובמיוחד לאלו שרוצים לחסוך כסף כדי לטייל במזרח. תחשבו על זה, אתם משתחררים מהצבא ומתחילים לעבוד קשה במסעדה או בכל מקום אחרף ומרוויחים במקסימום שמונת אלפים שקל בחודש. אחרי שאתם קורעים את עצמכם מול קהל לקחוחת ישראלי חצוף, קשה ודורש מאד, אתם מגיעים לטיול למזרח סחוטים. פה בדיוק נכנסת האופציה של עבודה בסינגפור. זהו יעד באסיה שייתן לכם להתרגל לאזור, לאנשים ולמנהגים, ויחד עם זאת הוא גם מאד מערבי. סינגפור היא שילוב מובהק של מזרח ומערב. המדינה מודרנית מאד (במקרים רבים גם יותר מישראל), החינוך בה נחשב מהמתקדמים והמצוינים ביותר בעולם, ואפשר למצוא בה את כל השירותים והפינוקים שאפשר למצוא בכל מדינה במערב אירופה או בארצות הברית. יחד עם זאת ישנם מנהגים אסייתים רבים שנהוגים גם בסינגפור, תרבות אסייתית ומקומית שופעת היסטוריה ומסורת, מקדשים רבים וגם טבע אסייתי משגע שרק מי שטייל במזרח יודע כמה עמוק הוא נכנס ללב.
אז אם אתם אחרי הצבא ( וגם אם אתם לא) ובא לכם להתנסות בעבודה לא שגרתית בחוץ לארץ ומשם להמשיך לטיול במזרח, יכול מאד להיות שסינגפור היא בדיוק המקום עליו לא חשבתם אבל כדאי לכם להתחיל לחשוב עליו ממש מהיום. 

מה העבודות המומלצות לישראלים בסינגפור? 

אם יש לכם הכשרה מקצועית כלשהי כמובן שתבחרו בה. ישנם ישראלים שמהגרים לסינגפור כי הם מתחילים לעבוד בהיי – טק ( תחום מפותח מאד גם בישראל וגם בסינגפור), ברפואה, במחקר או בכל תחום אחר. אבל אם אין לכם הכשרה מקצועית מכירה בעגלות היא המקצוע בשבילכם.

 

מה מוכרים בעגלות? 

ישנם כל מיני סוגים של עגלות. העגלות בסינגפור מוכרות בעיקר מוצרי ביוטי וטיפוח, מוצרי קוסמטיקה, קרמים בשמים וכיוצא בזה. ישנן גם עגלות שמוכרות ציורי שמן ועוד פיסות אומנות שהסינגפורים אוהבים מאד.

 

איך זה עובד? 

הקליטה מתחילה כבר מהשדה. איש שקשור לחברת ההשמה (החברה שתעזור לכם לבחור את יעד הנכון עבורכם לעבודה בחו"ל) יחכה לכם בשדה ויסיע אתכם אל הדירה שלכם. כשתגיעו תפגשו את השותף או השותפים הישראלים החדשים שלכם. כן כן, כולכם עובדים ביחד באותה עגלה וגם גרים באותה דירה. הדירות בסינגפור הן גדולות, מרווחות ומפוארות ביחס לדירות של ישראלים שעובדים בעגלות במדינות אחרות. יש בהן את כל מה שנדרש כדי לנהל חיים בוגרים, נוחים ומאושרים של אנשים שמרוויחים היטב ומשלמים מעט על המחייה.
בעגלות עובדים שש משמרות בשבוע. כל משמרת אורכת בין שמונה לתשע שעות פחות או יותר. בשאר הזמן אתם חופשיים לעשות מה שאתם רוצים. בעגלות מרוויחים משכורת בסיסית, ועל כל מכירה שאתם עושים אתם מקבלים עמלה נאה. זוהי השיטה הנהוגה כדי שיהיה לכם תמריץ למכור כמה שיותר. זה גם טוב לכם, כי ככה אתם יכולים להרוויח סכומים אדירים של כסף. חשוב לציין שהקהל הסינגפורי הוא קהל לקוחות חביב וסקרן שנהנה לקנות מוצרים מעגלות, ולעגלות של הישראלים כבר יצא שם טוב  וסינגפורים רבים מחפשים אותן.
העגלות ממקומות בקניונים או באזורי מסחר מרכזיים, והדירות בפרברי סינגפור. בדרך כלל ישרלאים עושים בעבודה בעגלות בין ארבעת אלפים לשבעת אלפים דולר בחודש. כמובן שהסכומים משתנים בהתאם לחודש ובהתאם לכמות בה כל אחד מצליח למכור. 

ואם אני לא יודע את השפה המקומית?

הדבר שחשוב ביותר לדעת הוא שבגלל מערכת החינוך המקומית המצוינת מרבית התושבים שולטים באנגלית ברמה גבוהה מאד, הרבה יותר גבוהה מאשר מרבית הישראלים. זהו יתרון גדול מאד מכיוון שזוהי השפה העיקרית בה אתם מתקשרים. הדבר השני המרכזי הוא האופי של הסינגפורי הממוצע. אם הישראלים מאופיינים בספונטניות, בלהט רב, בחוסר סבלנות וב'שכונתיות', אז הסינגפורים ממוקמים בדיוק בצד השני של הסקאלה. הכוונה היא שהסינגפורים הם אנשים אדיבים מאד, רגועים, שקולים ונחמדים, שישמחו לפתח אתכם שיחה ובסופה גם לרכוש את אחד משלל המוצרים שאתם מציעים להם. הם גם עשירים מאד (אחוז המילונרים הגבוה ביותר בעולם ביחס לאוכלוסייה). לכן חשוב להגיד שאתם לא חייבים להיות דוברים אנגלית ואפילו לא לשלוט בשפה באופן שוטף. אתם גם לא צריכים להיות שועלי מכירות וותיקים או בעלי ניסיון בתחום. זה לא מה שהסינגפורים מחפשים. אתם כן צריכים להיות בני אדם טובים ובעלי רצון למכור כמה שיותר, את השפה ושאר המיומנויות הנדרשות עבור מכירה בעגלות אתם תלמדו חיש קל. 

ויזה לסינגפור

קבלת ויזת עבודה לסינגפור היא בדרך כלל פרוצדורה קלה יחסית. שכן ממשלת סינגפור מעודדת צמיחה על ידי ייבוא של האנשים האינטליגנטיים בעולם אל שטחה. הסעיף היחיד בו יש לעמוד על מנת לקבל אישור עבודה תקף במדינה היא הוכחת הכנסה של מעל 2400 דולר לחודש. סכום אותו תרוויחו ללא בעיה בתחום העגלות. 

ממליצים לכם מאד לבחור את הבחירה הלא שגרתית אך המשתלמת, ולעבור לעבוד בסינגפור. 

עבודה בסינגפור 
אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש?
השאירו פרטים!

החזון שלנו

חברת BEST JOB מציאת עבודה בחול היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של משרות בלתי מקצועיות בכל רחבי העולם. החברה מציעה עבודות בארה"ב, אירופה, קנדה, אוסטרליה, יפן, דרום אפריקה ומדינות נוספות ברחבי העולם. כמו כן, מציעה החברה עבודות בתחום המכירות, עבודות פיזיות, עבודה בעגלות ועבודה בתחום האבטחה.

-Bestjob-

מאמרים אחרונים
עבודה בחול לצעירים
עבודה בחול לצעירים

עבודה בחול לצעירים מחפשים עבודה בחול לצעירים? במדריך הבא נציג בפניכם את מגוון העבודות שיש לחול לצעירים. זו כמובן הזדמנות נפלאה עבורכם לא רק לעבוד

קרא עוד »
עבודה בתאילנד
עבודה בתאילנד

עבודה בתאילנד תאילנד היא החלום התיירותי למטייל הישראלי. מדובר בארץ זולה במיוחד אשר מציעה אפשרויות מגוונות מאד לתיירים כדי לטייל בה לאורך זמן. לאורכה ולרוחבה

קרא עוד »

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>