עגלות באוסטרליה – להרוויח באי החלומות

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
משכורת: 30K בחודש
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עגלות באוסטרליהעגלות באוסטרליה – להרוויח באי החלומות

נדמה עבורנו, שאין מקום מרוחק יותר מיבשת אוסטרליה. האי השקט והרגוע עם הנופים המדהימים, הוא מושא חלומותיהם של צעירים רבים. למעשה, זה ממש לא חלום. ישראלים רבים יוצאים לטיול הגדול שלהם ליבשת אוסטרליה, לעיתים כזה המתארך למעלה משנה ונהנים מכל הטוב שיש לאי העצום, להציע להם.

אוסטרליה היא מדינה מדהימה, מודרנית, מפתיעה ומסקרנת אבל עלות המחיה בה גבוהה יחסית, כיאה לרמת הפיתוח שבה. לכן, רבים נמנעים מלהגיע אליה ולחוות אותה. רבים גם ניזונים משמועות לא מבוססות ולא נכונות כי הכניסה אליה לישראלים קשה. מעבר לעובדה שאוסטרליה היא ידידת אמת של ישראל, החבר'ה הישראלים מאוד מוערכים באוסטרליה. בכל מקרה, אנחנו פה בשביל לספר לכם על אופציה נהדרת לעבודה בתחום עגלות באוסטרליה שתאפשר לכם להרוויח כסף טוב מאוד, בזמן קצר ואולי לאפשר לכם את הטיול הגדול שלכם באי.

עגלות באוסטרליה- לעשות כסף טוב

גם אם מטרת הביקור שלכם באוסטרליה היא לא לצורך טיול אלא לצורך עבודה ועשיית כסף טוב – הגעתם למקום הנכון. אוסטרליה היא מדינה מערבית לכל דבר ועניין, אל אף היותה מרוחקת גיאוגרפית מהמדינות המערביות והיא מפותחת ומודרנית ומתקדמת. כלכלתה נחשבת לאחת מהחזקות בעולם והתפיסה הצרכנית מפותחת. למעשה, היא מושא לקנאה עבור לא מעט מדינות. היא גם פופולארית בקרב תיירים רבים, הרואים בה יעד מועדף בשל גודלה העצום, המרחבים והנופים האינסופיים, העושר והמגוון התרבותי ומסלולי הטיול הנהדרים.

כל זה אומר, שמי שבוחר להשתכר מעבודה באוסטרליה ודאי במקומות הגדולים והומי האדם, ימצא מהר את מבוקשו: הרבה כסף בזמן קצר. החוכמה היא לבחור את האזור הנכון במדינה הענקית, כדי לעשות בו את הכסף הגדול. אוסטרליה עצומה אבל ישנם כמה אזורים, שניתן לסמן כבולטים במדינה. אנו מדברים על המדינות (אוסטרליה בנויה ממדינות, כמו ארה"ב) והערים הגדולות כמו מלבורן, פרת' וכמובן סידני. אגב בסידני כמו בעוד מקומות באוסטרליה, קהילה יהודית גדולה וחמה, שגם תיתן לכם הרגשה של בית. בעיר סידני לבדה למעלה מ-5 מליון נפש, קצת יותר מחצי אוכלוסייתה של ישראל. עד כדי כך גבוה פוטנציאל ההשתכרות בה, למשל במכירות עגלות באוסטרליה לקהל הרחב.

העבודות המועדפות על ישראלים באוסטרליה

בגדול, העבודות הפופולאריות ביותר על ישראלים באוסטרליה, מתחלקות ל-2: מכירה באמצעות עגלות באוסטרליה ועבודות בחוות חקלאיות מבודדות. כמובן, שכמו בכל מקום, אפשר לעבוד אצל מעסיקים ישראלים או יהודים באבטחה, הובלה, לימוד עברית וכד' אבל אנחנו רוצים לעשות כסף גדול והוא נמצא באחד מבין שתי העבודות שציינו.

העבודה בחוות חקלאיות פופולארית מאוד לצעירים המבקשים רוגע לנפש. אלו חוות ענק, בגודל של כמעט עיר , הנמצאות באזורים מבודדים מאוד. לרוב, העבודה תהיה שם בחקלאות, רעיית עדרי בקר, קטיף מטעים וכד'. זו עבודה שיכולה לתת סיפוק אך היא אינה מתאימה לכל אחד, שכן היא עבודה פיזית מאוד ודורשת חוסן גופני ונפשי רב. גם החיים בטבע ממש על יופי אך גם מגרעותיו (עקרבים, יתושים וכד') לא מתאימים לכל אחד. יש לעבודה בחוות גם חסרון בולט בקרב צעירים, שרוצים לבלות: אין סמוך לחוות מרכזי בילוי ופנאי, אין חבר'ה צעירים להתערבב איתם, אין חיי לילה ומסיבות או מרכזי קניות. זה לא מתאים לכל אחד

עבודה במכירות באמצעות עגלות באוסטרליה

עגלות באוסטרליה הן היפוך מוחלט של העבודה בחוות. הן מאפשרות עבודה נוחה יותר וכזו שהיא עדיין מכניסה המון והיא קורית, באופן טבעי, במרכזים הכי גדולים, הכי מודרניים והכי שיקים בעיר. העיקרון הוא שאתה עובד במכירות במשך כמה שעות ביום ובשאר הזמן יכול לבלות עם חברים במקומות הכי נחשקים באזור. בעבודה עצמה, המדובר על מכירה בעגלות שהן דוכני מכירה הפזורים בקניון או באתרים ומקומות הומי אדם ותיירים בהם נמכרים שלל מוצרים, החל מקוסמטיקה, מוצרים לשיער, אביזרים לסלולר, אקססוריז, תוספי תזונה וכד'. 

זו אינה עבודה פיזית והיא דורשת רק חוסר בישנות, יכולות מכירה (אל דאגה, יכשירו אתכם) והמון רצון למכור, כדי להרוויח יותר ויותר כסף (יש שכר בסיס ועליו עמלות). בניגוד למדינה כמו ארה"ב בהן מכירות בעגלות מאופיינות בעיקר במוצרי טיפוח, עגלות באוסטרליה הן מעט שונות, היות והמצור הפופלארי ביותר בהן, הוא דווקא ציורי שמן. כן, אוסטרלים ובמיוחד תיירים אוהבים ציורי שמן וחוטפים אותם מהדוכנים. ולמה זה חשוב? כי אנחנו רוצים שתעשה הרבה כסף ולא נרצה שתמכור מוצר לא מבוקש ותתייבש בדוכן. אנחנו רוצים שתתעסק במכירת מוצר נחשק ופופולארי כדי שתגדיל רווחים.

אז למה לא כולם נוסעים לאוסטרליה?

זה בדיוק הזמן לעצור רגע ולהבין, שאוסטרליה, כמו מדינות רבות אחרות, אינה מקום פרוץ לכל והיא לא מאפשרת לכל אחד לבוא בשעריה לעבוד. זאת אומרת, אין לה בעיה עם ישראלים שיעבדו אצלה אבל השלטונות שם רוצים סדר ושליטה ולאפשר עבודה רק ברישיון מסודר. לצערנו, רבים מפחדים מכל התהליך של הגשת הבקשה ולצערנו, יש כאלו שמנסים לעקוף את הסדר הנדרש ואחר כך מצטערים גם הם מאוד.

עבודה לא חוקית ובלי אישור מסודר, אינה מתקבלת בעין יפה באוסטרליה. השלטונות שם לא סלחנים ומי שנתפס מועסק לי אישור צפוי לקנסות כבדים אף לגרוש, כולל סימון שמו בכתם. חשוב גם לדעת, שבניגוד לנעשה למשל במזרח אסיה או באירופה ואפילו בארה"ב, שם ניתן להסתנן ממדינה שכנה, באוסטרליה זה הרבה יותר קשה. היא מדינת אי והפיקוח על הגבולות קל יותר ולפיכך גם הדוק יותר. זה כמובן לא אומר שאין דרך לעבוד ולהרוויח הרבה עם עגלות באוסטרליה. זה רק אומר שצריך לעשות את כל התהליך בצורה מסודרת.

למזלנו, החברה שלנו, מבוססת ומוכרת באוסטרליה. מעבר לעובדה שעבודה במכירות עגלות באוסטרליה דרכנו מכניסות מאוד, אנו דואגים לעובדים גם לדירות נאות, חיי חברה וארגון מסיבות, טיסות ועוד. אך דבר לא פחות חשוב שאנו מארגנים או אישורי עבודה. אנחנו יכולים לסייע בתהליך, להכווין, לייעץ ואף לקחת חלק בהוצאת הרישיון הנכסף. לכם יישאר רק למכור ובתום שעות העבודה, להתחיל ליהנות.

עגלות באוסטרליה
אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש?
השאירו פרטים!

החזון שלנו

חברת BEST JOB מציאת עבודה בחול היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של משרות בלתי מקצועיות בכל רחבי העולם. החברה מציעה עבודות בארה"ב, אירופה, קנדה, אוסטרליה, יפן, דרום אפריקה ומדינות נוספות ברחבי העולם. כמו כן, מציעה החברה עבודות בתחום המכירות, עבודות פיזיות, עבודה בעגלות ועבודה בתחום האבטחה.

-Bestjob-

מאמרים אחרונים
עבודה באוסטרליה
עבודה באוסטרליה

עבודה באוסטרליה ישראלים רבים חולמים על עבודה באוסטרליה. מדובר באחת המדינות הכי יפות שיש בעולם והיא מציעה שפע של אפשרויות. אם סיימתם את השירות הצבאי

קרא עוד »

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>