עבודה באוקראינה – אפשרויות צמיחה לדוברי רוסית

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
משכורת: 30K בחודש
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה באוקראינהעבודות בחו"ל עבור צעירים הרוצים להרוויח כסף יפה בטווח זמן קצר, הפכו לפופולאריות מאוד, ברחבי כל הגלובוס. ישראלים רבים עושים עבודות מגוונות לפרקי זמן קצרים, כמעט בכל מדינה, בראשם: ארה"ב, אוסטרליה, קנדה, הולנד, יפן וכד', במגוון רחב של עבודות. תחום העגלות המוכרות שלל מוצרים, נחשב לתחום הרווחי ביותר ולכן צעירים רבים פונים אליו.

כעת אנחנו רוצים להכיר לכם מדינה נוספת, שיכולה להיות יעד תעסוקתי מעניין עבורכם. נכון, התדמית שלה רחוקה מאוד מהתדמית הנקייה, המפותחת והמודרנית של מדינות כמו ארה"ב, גרמניה, בריטניה וכד' אבל זו רק תדמית. בפועל מדובר במדינה שעושה את צעדיה בכיוון המערב ודבר זה יוצר הזדמנויות רבות- גם עבורכם. עבודה באוקראינה הפכה מבררת מחדל, להזדמנות הגדולה הבאה.

עבודה באוקראינה – לא מה שחשבתם

כאשר אנו מזכירים את אוקראינה, ישר צפות במוחנו המראות של ברית המועצות הקומוניסטית של פעם ושל מדינה מוזנחת ומבודדת. אלא שכיום, המצב שונה לחלוטין. עם פירוק ברית המועצות, הפכה אוקראינה לאחת המדינות שצמחו מתוך הבלהות בצורה המרשימה ביותר. הא נפתחה למערב ומציגה חדשנות ומודרניות, פיתוח מואץ ורצון להשתלב באורח החיים המערבי. דבר זה מלווה בהשקעות רבות ובשימת דגש על פיתוח מקצועות טכנולוגיים וחדשניים, לצד רגולציה  ושלטון פתוחים ומכילים יותר. 

מבחינות אחרות, אוקראינה נשארה כשהייתה וזהו דבר טוב מאוד. נופים מרהיבים לכל אורכה של הארץ ותרבות מקומית נפלאה עם מאפיינים ייחודיים. גם האוקראינים נותרו מארחים חביבים, כל עוד הדברים מתנהלים לפי סדר והם מכבדים את המגיעים אליהם ממדינות מתקדמות אחרות. כל הדברים שציינו מהווים למעשה כר פורה עבור ישראלים רבים, הרוצים לפצוח או לקדם את הקריירה שלהם באמצעות עבודה באוקראינה ולכלות עולם מופלא חדש ומרהיב, שניתן גם להרוויח בו.

עבודה באוקראינה – ההזדמנויות

עבודה באוקראינה עבור צעירים שונה מאוד ממדינות אחרות שלמדנו להכיר. העבודה המכניסה כל כך בעגלות מכירה בבירות אירופאיות גדולות אחרות, לא תצלח באוקראינה. עניין של תרבות וכח קניה, שעדיין לא הגיע לשיאו. לכן העבודות הן יותר במקצועות חופשיים, שם האוקראינים מתכוונים ללמוד מאנשים שכבר חוו הצלחות במדינתם. רופאים, אנשי נדל"ן, מהנדסים, אנשי הייטק וכד' – מבוקשים מאוד באוקראינה.

זה לא אומר כמובן שאם אתם צעירים שטרם רכשו מקצוע מסוים ובנו בו קרירה מפוארות, לא תצליחו למצוא עבודה באוקראינה. גם באוקראינה ניתן למצוא עבודות בתחומי החקלאות, ההסעדה והמלצרות, בתחום התיירות המפותח ועוד. ישנה גם הזדמנות למצוא עבודה בהקשרים יהודיים, לפרקי זמן קצרים, בעיקר סביב קברי הצדיקים והרבנים שפזורים ברחבי המדינה ובמיוחד סביב העירה אומן, המהווה נקודת כינוס מרכזית למאות אלפי תיירים וחסידים יהודים, המגיעים לקראת חגי תשרי, לפקוד את ציון של רבי נחמן מברסלב.

למי מתאימה עבודה באוקראינה?

אוקראינה היא מדינה עם תרבות מיוחדת, דומה מעט לתרבות הרוסית ממנה התנתקה ולפיכך אינה מתאימה לכל אחד. אלו גם לא אותם תנאים מפנקים, שניתן למצוא למשל בעבודת עגלות מכירה בערים כמו ברלין, אמסטרדם, ניו יורק וכד'. ישנו גם מחסום השפה. אנגלית אינה נפוצה מאוד באוקראינה ומי שאינו בקיא בכך, יכול להתקשות. לכן, עבודה באוקראינה, תהיה רלוונטית בעיקר ליוצאי חבר העמים או לישראלים דוברי רוסית. אלו יוכלו להשתלב באופן מייד ולהתחיל לקצור רווחים.

אוקראינה, כמדינה מתפתחת עשירה בהזדמנויות. תחומים רבים אינם מפותחים דיים ומשוועים לאנשי מקצוע. ניתן להקים שם גם עסקים מאפס בצורה קלה יחסית ולקדם את הקריירות שכבר קיימות ולו מעצם העובדה כי יש לכם יכולות טובות ומוכחות. חשוב גם לזכור שעלות המחיה באוקראינה נוחה מאוד, שלא לומר זולה משמעותית מזו הישראלית. באותו עניין, נכון להזכיר גם את הבדלי התרבות המהותיים בין אוקראינה לישראל ואת רמת הפתיחות והמוחצנות השונה. כדאי מאוד לכבד את אורח החיים והסגנון של המקומיים ולא להתגרות או לבלוט שלא לצורך. דבר זה יסייע לכם בהשתלבות טובה יותר ובהכרות עמוקה ונכונה יותר של השוק והעולם בו אתם הולכים לחיות ולהרוויח.

עבודה באוקראינה באופן מסודר

מעבר לאוקראינה פשוט מבחינת התכנות אך דורש התארגנות מתאימה. הדברים אמורים כמובן לגבי כל סוגי הבדיקות וההכנות הכרוכות במעבר כמו מציאת מקום מגורים לכם וכןולמשפחתכם, אם אתם נשואים, בחירת ומציאת מקומות עבודה, לימודים לכם או לילדים, הכנות למזג האוויר באוקראינה, שיכול להיות סוער מאוד וכד'. מעבר לכך, יש להסדיר את נושא הכניסה והעבודה באוקראינה, כדי לא להיקלע לבעיות בתקופת השהות.

ישנן כמה ויזות עבודה באוקראינה וישנן גם ויזות לימודים, שגם בהם ניתן להסדיר עבודה. הויזות השונות מגדירות את סוג "הכובע" שאתם נכנסים תחתיו ואת אורך זמן השהיה. חשוב מאוד לעשות תהליך זה באופן מסודר ונכון. ישנן חברות השמה, שמתמחות בעבודה לישראלים בחו"ל ויכולים לעזור לכם בעניין גם באוקראינה ומומלץ להיעזר בהם לצורך כך. כאן אצלנו תמצאו חומרים נוספים שיכולים לעזור לכם, כמו גם מספר משרות של עבודה באוקראינה.

עבודה באוקראינה
אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש?
השאירו פרטים!

החזון שלנו

חברת BEST JOB מציאת עבודה בחול היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של משרות בלתי מקצועיות בכל רחבי העולם. החברה מציעה עבודות בארה"ב, אירופה, קנדה, אוסטרליה, יפן, דרום אפריקה ומדינות נוספות ברחבי העולם. כמו כן, מציעה החברה עבודות בתחום המכירות, עבודות פיזיות, עבודה בעגלות ועבודה בתחום האבטחה.

-Bestjob-

מאמרים אחרונים
עבודה באירופה
עבודה באירופה

אם אתם בתקופה בחיים בה אתם מחפשים עבודה שתכניס לכם הרבה כסף, אבל לא הספקתם עדיין לצבור הרבה ניסיון, יתכן ועבודה באירופה היא בדיוק הדבר

קרא עוד »
עבודה באנגליה
עבודה באנגליה

עבודה באנגליה אנגליה היא אחת המדינות המיוחדות ביותר בפלנטה שלנו. זוהי מדינה בעלת עבר עשיר ומפואר, שידעה אינספור גלגולים של צורות שלטון ותקופות. בית המלוכה

קרא עוד »
עבודה בקפריסין 
עבודה בקפריסין 

אם אתם צעירים חסרי ניסיון מקצועי, יש לכם הזדמנות לעבוד ולהרוויח הרבה כסף לפני שתתחילו ללמוד או תמצאו עבודה לטווח ארוך. אם אתם גם רוצים

קרא עוד »
עבודה בספרד לישראלים 
עבודה בספרד לישראלים 

עבודה בספרד לישראלים  בתקופה שאחרי השחרור הצבאי ישראלים רבים רוצים לחסוך כסף, לחסוך הרבה ממנו ולחסוך אותו מהר. זהו לא עניין של מה בכך, כי

קרא עוד »

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>