עבודה באמסטרדם לבעלי דרכון אירופאי

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
משכורת: 30K בחודש
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה באמסטרדם לבעלי דרכון אירופאיאמסטרדם, הפכה עם השנים להיות הבירה הבלתי רשמית של צעירים באירופה. הקצב המיוחד של העיר, האווירה המיוחדת, הרחובות והבניה הייחודיים, תעלות המים וחיי הפנאי וחיי הלילה התוססים, מושכים אליה יותר ויותר צעירים. העובדה כי רשויות העיר מאפשרים חיים ליברליים יותר בכל מיני תחומים, מסייעת גם היא להפוך את אמסטרדם לאבן שואבת לחבר'ה צעירים מכל העולם.

גם הישראלים, רואים באמסטרדם מקום שהוא עצירת חובה בטיולים שלהם באירופה ומבלים בה, בדומה למשל לברלין, תקופות ארוכות. הדבר היפה ביותר, הוא שלצד החיים מלאי העניין באמסטרדם, ניתן להתפרנס שם במגוון עבודות, בצורה רווחית ביותר.  עבודה באמסטרדם לבעלי דרכון אירופאי, מאפשרת לא רק ליהנות מכל מה שיש לעיר להציע אלא לכסות את עלות המחייה במקום, את כל ההוצאות על הבילויים והמסיבות ואפילו לחסוך עוד ועוד.

עבודה באמסטרדם לבעלי דרכון אירופאי – החוויה כבר בפנים

אמסטרדם היא עיר צעירה ברוחה. מי שמסתובב בה מרגיש כל העת את האווירה הקלילה הנושבת ברחובות הצרים והציוריים, בין בתי הקפה, הברים והמסעדות ואת ההרגשה הרומנטית שעוטפת אותך מול מראה העיר. כשהלילה יורד, הופכת אמסטרדם להיות הרבה יותר צבעונית ודינמית ובעיר מתקיימים סצנות מוזיקה, אומנות וחיי תרבות מדהימים עם שלל מוזיאונים, אטרקציות, אתרים מפורסמים וכד', לכל הגילאים. לא נמנע לדבר מהנושא שהפך את אמסטרדם לעיר סטודנטיאלית ולבירתם של הצעירים החופשיים: האישור המקומי לשימוש בסמים קלים. רבים רואים בחופש שהעיר מקנה בנושא זה (עדיין יש הגבלות מסוימות, כן?),  כסמל הרוח החופשית והליברליזם.

עבודה באמסטרדם לבעלי דרכון אירופאי – כדי לעשות הרבה כסף

אבל אנחנו לא פה רק בשביל לעשות כיף. לא רק. אנחנו רוצים גם להרוויח כסף גדול ובשביל זה, יש לבחור במקום אטרקטיבי המאפשר לנו את כל זה. ואמסטרדם – היא בדיוק הדוגמא. כל היתרונות שמנינו בפסקה הקודמת, מביאים אל העיר עשרות מיליוני תיירים מידי שנה, כאלו שרק רוצים לנפוש ולבלות. מעבר להם, קיימים גם המקומיים. אמסטרדם היא עיר מרכזית והומת אדם, עם מסחר מפותח, קדמה טכנולוגית ושילוב בין הישן המפעים לחדש העתידני.

כל זה אומר, שאם למשל תבחרו בעבודה בעגלות מכירה, כח הקניה כבר נמצא שם ובגדול. אווירת החופש והנופש התמידית מחלחלת לתושבים ולתיירים ותרבות הצריכה, השופינג והבילוי לא פוסחת על אף אחד. זו ההזדמנות שלך, להסתער על ההצלחה ולעשות הרבה כסף. נדגיש, כסף גדול, במיוחד עבור צעירים שאין להם עדיין הכשרה מקצועית וקריירה קיימת,  יש כידוע בעיקר בתחום עגלות המכירה. זה לא אומר שלא תוכלו למצוא עבודה מספקת בתחומים אחרים כמו לימוד עברית או עבודות בקהילה היהודית המפותחת שבעיר, עבודה בחקלאות בפרברים הכפריים של העיר, עבודה בתחום התיירות והמסעדנות ועוד. 

איך תשיגו את ההזדמנויות הטובות ביותר.

בכל תחום פרנסה שתבחרו, קיימת חשיבות רבה לחפש עבודה באמסטרדם לבעלי דרכון אירופאי, באמצעות חברות או פורטלי תעסוקה איכותיים ומוכרים בתחום. זה אגב, נכון לעבודה באמסטרדם כמו גם לעבודה בבירות אירופאיות אחרות ולעבודה במדינות מרוחקות יותר כמו ארה"ב, בריטניה, קנדה, אוסטרליה, יפן ומדינות המזרח הרחוק.

הסיבות לכך מגוונות ונזכיר כמה מרכזיות שבהם. חברות או פורטלים שעיסוקם הוא סיוע במציאת עבודה לצעירים ברחבי העולם, יכולות לסייע בכמה היבטים חשובים. ראשית, ישנם כמובן הלוקיישנים, שבתחום עגלות המכירה, חייבים להיות אטרקטיביים ובעלי פוטנציאל מכירה גבוה כדי שתרוויחו הרבה. לא רק מיקום על גבי המפה אלא גם מיקום בתוך הערים ובתוך קניוני הענק או אתרי המכירה התיירותיים ובעלי התנועה הרבה. שנית, יש חשיבות לארגון מיטבי של כל המעטפת: טיסות, ביטוחים, רב ונסיעות לעבודה, ארגון ימי החופש ועוד ובעיקר נושא המגורים.

בין אם החברה או האתר הספציפי יציעו לכם מגורים מסודרים ובין אם הם רק יסייעו לכם בשכירת דירה, יש חשיבות רבה לנושא זה. בסה"כ אתם עובדים קשה ובסוף היום רוצים להיות במקום שיעשה לכם טוב עם תנאים טובים ולא פחות חשוב, לא רחוק מהאזורים החמים של העיר. חברות איכותיות רבות, מציעות לכם מגורים בקומפלקס גדול ביחד עם צעירים כמוכם, כך שנוצרת במקום אווירה כמו סטודנטיאלית מגניבה ולא מעט פעמים, הדירות יוקרתיות, עם בריכה, חדרי כושר וכד'.

עבודה באמסטרדם לבעלי דרכון אירופאי על פי חוק

אולם הנושא החשוב ביותר בו חברה או פורטל טובים יכולים לסייע לכם במציאת עבודה בכל מקום בגלובוס הוא נושא אישורי העבודה. זהו נושא חשוב, שכן רבים וטובים מתקשרים עם חברות שרלטניות בתחום ונופלים בו כמו זבובים. ההולנדים ותושבי אמסטרדם ליברלים ומאפשרים יותר אבל זה לא אומר שהם פריירים או שהם שמחים לחיות בבאלגן. גם הם, כמו כמעט בכל המדינות והערים המרכזיות בעולם, מקפידים על עבודה של צעירים זרים, רק עם ויזות עבודה.

העניין הוא, שאם יש לכם דרכון אירופאי, ולכל כך הרבה צעירים ישראלים יש, זו בכלל לא בעיה להשיג ויזה כזו. גם אם אין לכם דרכון אירופאי – הבעיה מורכבת יותר אך פתירה. אז למה ללכת בדרכים עקלקלות ולעבוד לא חוקי? אנחנו יודעים, בין אם יש לכם כבר דרכון אירופאי ובין אם לא, מה שמטריד אתכם היא הבירוקרטיה . כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה ומסייעים לכם. לא תאמינו עד כמה זה יהיה פשוט וקל ועד כמה נסייע לכם גם למצוא את העבודות הטובות ביותר, במקומות הנחשקים ביותר ועם התנאים הטובים ביותר.

עבודה באמסטרדם לבעלי דרכון אירופאי
אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש?
השאירו פרטים!

החזון שלנו

חברת BEST JOB מציאת עבודה בחול היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של משרות בלתי מקצועיות בכל רחבי העולם. החברה מציעה עבודות בארה"ב, אירופה, קנדה, אוסטרליה, יפן, דרום אפריקה ומדינות נוספות ברחבי העולם. כמו כן, מציעה החברה עבודות בתחום המכירות, עבודות פיזיות, עבודה בעגלות ועבודה בתחום האבטחה.

-Bestjob-

מאמרים אחרונים
עגלות באירופה 
עגלות באירופה 

עגלות באירופה  אם אתם מחפשים עכשיו עבודה בחו"ל, בטוח שהתחלתם בלבדוק על ארצות הברית. בטח נתקלתם גם בעבודות באוסטרליה, ביפן ואולי גם בקנה. אבל חשוב

קרא עוד »
עבודה בהולנד
עבודה בהולנד

עבודה בהולנד השלב בין השחרור מהצבא לתחילת ההכשרה המקצועית או הלימודים באוניברסיטה הוא שלב מרגש מאד בחיים של כל אדם. הסיבות לכך רבות ומגוונות, אבל

קרא עוד »
עבודה באנגליה
עבודה באנגליה

עבודה באנגליה אנגליה היא אחת המדינות המיוחדות ביותר בפלנטה שלנו. זוהי מדינה בעלת עבר עשיר ומפואר, שידעה אינספור גלגולים של צורות שלטון ותקופות. בית המלוכה

קרא עוד »
עבודה בלונדון 
עבודה בלונדון 

עבודה בלונדון  לונדון, בירתה של הממלכה המאוחדת של אנגליה, היא אחד היעדים הפופולאריים ביותר בעולם עבור תיירים, וגם עבור ישראלים. מאז תחילת המילניום לונדון הפכה

קרא עוד »

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>