עבודה באירופה עם דרכון אירופאי

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
משכורת: 30K בחודש
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה באירופה עם דרכון אירופאיאירופה היא היבשת הכי אהובה על ידי הישראלים. רחוקה אך קרובה בו זמנית, מזמינה ומכבדת את הישראלים, עם שפע של אוצרות תרבות, בניה ייחודית, נופים מרהיבים ואפשרות לשופינג בלי סוף. מהקצה הטורקי במזרח ועד האי הבריטי במערב, 'היבשת הישנה' היא החביבה ביותר על הישראלים הרוצים לבלות בכל הסגנונות. אירופה, בנויה למעשה מהרבה לאומים, כאשר לכל אחד מאפיינים שונים, תרבות שונה, שפה אחרת, טעמים של מטבח מקומי וסגנון חיים שונה. הכל מרתק ומזמין. 

אבל אנחנו לא מדברים פה על טיול בלבד. במהלך החיים עוד יהיו לכם הרבה הזדמנויות לצאת לנופש קצר ברומא, להופעה בלונדון או לסופ"ש רומנטי בפריז. אנחנו מדברים על לצאת לעבוד, לעשות הרבה הרבה כסף ועדיין ליהנות מכל שכיות החמדה, ההווי וחיי הלילה של אירופה. אנחנו מדברים על לעבוד, להרוויח כמו מטורף ולצבור חוויות עם חבר'ה בני גילך. אז נכון שרוב הצעירים אחרי שחרור יוצאים למזרח או לדרום אמריקה. אבל לך יש אופציה להתחיל עבודה באירופה עם דרכון אירופי וגם ליהנות – יתרון עצום עליהם. בעתיד – הם יקנאו בך.

עבודה באירופה עם דרכון אירופאי – היתרונות

בין אם זה כחלק מהטיול הגדול של אחרי הצבא ובין  אם זו יציאה לצורך הכנסה גבוהה מהעבודה, עבודה באירופה עם דרכון אירופאי, היא משתלמת במיוחד מעבר להיותה מהנה. הסיבות לכך הן רבות. בבסיס, תמיד קיימת העובדה, שעבודות אופייניות לצעירים, כמו מכירה בעגלות מכירה של מוצרים שונים, היא אופציה מכניסה ביותר בכל העולם וכך גם באירופה. בחודש אחד, צעיר ישראלי יכול לעשות בין 4000 ל-8000 דולר. זהו סכום עצום, שצעיר ישראלי אינו מסוגל אפילו להתקרב אליו בעבודה בישראל, בוודאי כשהוא נטול הכשרה מקצועית כלשהי.

אבל נניח לרגע לשכר העצום מהעבודה בצד. אנחנו נדבר עכשיו על הבונוסים. אירופה, יותר ממזמינה אנשים צעירים ואינטליגנטים לעבוד בשטחה. חלק גדול מזה קשור לעובדה כי אחוז הצעירים באירופה הולך ויורד והם זקוקים לכח אדם. אך גם בלי זה, האירופים הם נדיבים לאוכלוסיות הבאות בשעריהם ועובדים בהם. המדיניות והתנאים הם לרוב מאוד מיטיבים. ניתן ליהנות גם משירותי רפואה מתקדמים, תנאים סוציאליים משתלמים, סבסוד נדיב בכל עולמות גידול משפחה, לימודים וגם מגורים.

ועוד לא דיברנו על עלות המחיה הזולה מאוד והמחירים הנוחים של מוצרי הצריכה השונים. כמובן, כפי שציינו, אירופה מורכבת מעשרות מדינות ולא אצל כולם התנאים דומים. מדינות מזרח אירופה אינן דומות בהכרח למקבילותיהן במרכז היבשת או במערב אבל היי, אתם מחפשים עבודה באירופה עם דרכון אירופאי, כך שיהיה קל לכם לבחור במדינות השוות והמזמינות יותר. 

עבודה באירופה עם דרכון אירופאי – האופציות

עבודה באירופה עם דרכון אירופאי מאפשרת לכם לעבוד כמעט בכל העבודות שתרצו. ממלצרות, נדל"ן, אבטחה, חקלאות, תיירות וכד'. אבל יש כמה תחומי עבודה ספציפיים, שלישראלים יש יתרון בהם באופן טבעי. לאחת מהם, עגלות המכירה, יש גם יתרון שהיא מכניסה הרבה כסף. נתחיל בראשונה, שהיא בעצם עבודה בקהילות היהודיות. אירופה משובצת במאות קהילות יהודיות מפוארות וותיקות. קהילות אלו נחשבות מבוססות מאוד וחמות. ניתן למצוא שלל משרות בקהילות אלו לצעירים, החל ממורים, מדריכים, אבטחה, גינון, שמירה על ילדים ועוד. העובדה שאתם דוברים כשפת אם עברית, תעזור גם כן.

עבודה נוספת פופולארית היא בהייטק. ישראל נחשבת למעצמה עולמית בתחום ולכן הישראלים נחטפים. אם יש לכם ניסיון – זה יהיה קל אבל גם אם לא, ניתן להשתלב בקלות יחסית. וכעת הגענו לעבודה הפופולארית ביותר וגם כזו המכניסה ביותר. אנחנו מדברים על עגלות מכירה. כמו בארה"ב גם באירופה יש שלל קניוני ענק ומקומות הומי אדם. יש גם אין סוף אתרים היסטוריים, מונומנטים תיירותיים ותנועה עצומה של אנשים שבאים ליהנות. ובאירופה יש גם שווקים ססגוניים פתוחים, שגם בהם האווירה היא של קניות, חופש ותיירות ביחד. 

כל אלו הם יתרונות עצומים עבורכם אם תעבדו בעגלות. בדוכן שלכם יהיו מוצרים שונים פופולאריים כמו קוסמטיקה, מוצרי טיפוח, אביזרי סלולרי וכד' ואם יכולות מכירה שתרכשו ורצון ליצור אינטראקציה עם אנשים תוכלו למכור עוד ועוד ולהרוויח הרבה בונוסים משמעותיים. בונוס לא פחות חשוב הוא העובדה שבסוף היום או בחופשים, אתם כבר בלב ליבו של הכיף. החברה בה אתם עובדים מסדרת לכם דירה עם חבר'ה ישראלים כמוכם, סמוך למקומות הכי נחשקים בעולם. ועוד לא דיברנו על הלילה עם מועדונים וקלאבים נחשבים, סצנות בילוי ופנאי אדירים, מסעדות ובתי קפה משובחים. פשוט "אירופה".

עבודה באירופה עם דרכון אירופאי – על מה חשוב לשים לב

אם קיים עבורכם כזה, הרי שעבודה באירופה עם דרכון אירופאי יכולה להיות קלה ופשוטה. לא לחינם ישראלים רבים רודפים אחרי הדרכון האירופאי. לרבים מאיתנו יש שורשים באירופה ויש לבחון האם מגיע לנו דרכון של אחת המדינות שיפתח לנו הרבה דלתות. במידה ויש לנו דרכון אירופאי, בוודאי אם הוא שייך לאחת ממדינות האיחוד האירופי, הרי שנוכל לעבוד בקלות באחת מהמדינות החברות באיחוד. גם אם הדרכון שלנו ממדינות שאינן חברות באיחוד, נוכל להיעזר בעשרות אמנות שמדינות שונות חתומות ביניהן.

זו גם הסיבה שגם עבודה באירופה עם דרכון אירופאי, כדאי לעשות באמצעות חברה מתמחה להשמת צעירים בעבודה באירופה. חברה כזו יכולה לסדר לך עבודה בעגלות מכירה, מגורים, הזמנות למסיבות וחיי לילה, טיסות וביטוחים וסיוע בנושא הדרכון ואישורי עבודה.

עבודה באירופה עם דרכון אירופאי
אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש?
השאירו פרטים!

החזון שלנו

חברת BEST JOB מציאת עבודה בחול היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של משרות בלתי מקצועיות בכל רחבי העולם. החברה מציעה עבודות בארה"ב, אירופה, קנדה, אוסטרליה, יפן, דרום אפריקה ומדינות נוספות ברחבי העולם. כמו כן, מציעה החברה עבודות בתחום המכירות, עבודות פיזיות, עבודה בעגלות ועבודה בתחום האבטחה.

-Bestjob-

מאמרים אחרונים
עבודה בקפריסין 
עבודה בקפריסין 

אם אתם צעירים חסרי ניסיון מקצועי, יש לכם הזדמנות לעבוד ולהרוויח הרבה כסף לפני שתתחילו ללמוד או תמצאו עבודה לטווח ארוך. אם אתם גם רוצים

קרא עוד »
עגלות באירופה 
עגלות באירופה 

עגלות באירופה  אין זה סוד שישראלים אוהבים קיצורי דרך. גם לא צריך להתפלא על כך. אחרי שתים עשרה שנות לימוד ועוד שנתיים או שלוש (לפחות,

קרא עוד »
עבודה בספרד לישראלים 
עבודה בספרד לישראלים 

עבודה בספרד לישראלים  בתקופה שאחרי השחרור הצבאי ישראלים רבים רוצים לחסוך כסף, לחסוך הרבה ממנו ולחסוך אותו מהר. זהו לא עניין של מה בכך, כי

קרא עוד »

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>